301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ekim 2015 - Cumartesi 11:53 Bu haber 2203 kez okundu
 
Haftanın Maçları
Haftanın Maçları
Spor Haberi
Haftanın Maçları

Haftanın Maçları

 


17.10.2015 CUMARTESİ

 


                          
U 14 TAKIMLAR    GÜLÜSEYEN ÇOCUKLAR    KÜTAHYASPOR    17.10.2015    11:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
U 19 TAKIMLAR    KÜTAHYA SERAMİK    KÜTAHYASPOR    17.10.2015    13:45    M.ASIM ALKIŞ STADI
SÜPER AMATÖR    TERMİKSPOR    ŞAPHANE GENÇLİK SP.    17.10.2015    16:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
                          
U 14 TAKIMLAR    D.P.Ü SPOR    1977 VEFASPOR    17.10.2015    12:00    30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR    1977 VEFASPOR    E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT    17.10.2015    14:00    30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR    ÖZEL İDARE KÖY HİZ.    ÇUKURKÖY SPOR    17.10.2015    16:00    30 AĞUSTOS STADI
                          
U 19 TAKIMLAR    KÜT.YEŞİLAY SPOR    SEYİTÖMER BLD.SPOR    17.10.2015    15:00    YEŞİLAY SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    ALAYUNTSPOR    KÜT.ÇAMLICASPOR    17.10.2015    15:00    ALAYUNT SAHASI
                          
B A L  LİGİ    KÜTAHYASPOR    KOCAÇEŞME SPOR    17.10.2015    15:00    TAVŞANLI ADA STADYUMU
                          
U 14 GELİŞİM LİGİ    TKİ TAV.LİNYİTSPOR    KARŞIYAKASPOR    17.10.2015    12:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 15 GELİŞİM LİGİ    TKİ TAV.LİNYİTSPOR    KARŞIYAKASPOR    17.10.2015    14:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
SÜPER AMATÖR    TAV.GENÇLİKSPOR    YENİKENT BLD.SPOR    17.10.2015    16:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
                          
U 19 TAKIMLAR    DEMİRBİLEKSPOR    TAV.GENÇLİKSPOR    17.10.2015    13.00    KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME    ÇARDAKLISPOR    BEYKÖYSPOR    17.10.2015    16:00    KARAKOVA SENTETİK
                          
U 19 TAKIMLAR    HİSARCIK BLD.SPOR    DAYINLARSPOR    17.10.2015    15:00    HİSARCIK SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    BEYCESPOR    S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR    17.10.2015    12:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
U 19 TAKIMLAR    SAVCILARSPOR    KUŞUSPOR    17.10.2015    14:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME    S.DARICISPOR    DEMİRCİKÖYSPOR    17.10.2015    16:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
                          
18.10.2015 PAZAR
                          
U 14 TAKIMLAR    TERMİKSPOR    KÜT.YEŞİLAYSPOR    18.10.2015    12:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME    E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT    E.Ç.DEVLET HASTANE    18.10.2015    14:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
SÜPER AMATÖR    KÜT.SERAMİKSPOR    KÜT.YEŞİLAYSPOR    18.10.2015    16:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
                          
1.AMATÖR KÜME    KÜTAHYA ÇİNİSPOR    ANADOLU AİLESPOR    18.10.2015    12:00    30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME    ÇAYIRBAŞISPOR    1977 VEFASPOR    18.10.2015    14:00    30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR    TERMİKSPOR    KÜT.ÇAMLICASPOR    18.10.2015    16:00    30 AĞUSTOS STADI
                          
1.AMATÖR KÜME    ASLANAPASPOR    HACIKEBİRSPOR    18.10.2015    15:00    ASLANAPA SAHASI
                          
3. LİG     TKİ TAV.LİNYİTSPOR    KÖRFEZ İSKENDERUN    18.10.2015    15:00    TAVŞANLI ADA STADYUMU
                          
U 17 GELİŞİM LİGİ    TKİ TAV.LİNYİTSPOR    FETHİYESPOR    18.10.2015    12:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 19 GELİŞİM LİGİ    TKİ TAV.LİNYİTSPOR    KOCAELİ BİRLİKSPOR    18.10.2015    14:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
SÜPER AMATÖR    AKINCILARSPOR    KÜT.GENÇ SHÇEK    18.10.2015    16:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
                          
U 19 TAKIMLAR    TUNÇBİLEK BLD.SPOR    TAV.MOYMULSPOR    18.10.2015    12:00    KARAKOVA  SENTETİK
1.AMATÖR KÜME    TEPECİKSPOR    BAĞLIKSPOR    18.10.2015    14:00    KARAKOVA  SENTETİK
1.AMATÖR KÜME    TAV.MOYMULSPOR    DOMANİÇSPOR    18.10.2015    16:00    KARAKOVA SENTETİK
                          
U 14 TAKIMLAR    TAV.GENÇLİKSPOR    AKINCILARSPOR    18.10.2015    13:00    KARAKOVA ÇİM 
                          
1.AMATÖR KÜME    ERDOĞMUŞSPOR    GEDİZ GENÇLİKSPOR    18.10.2015    14:00     GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME    ULUOYMAK 1 EYLÜL    DAYINLARSPOR    18.10.2015    16:00    GEDİZ SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    YEŞİLÇAY SPOR    EMETSPOR    18.10.2015    15:00    YEŞİLÇAY SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    HİSARCIK BLD.SPOR    MUHİPLER FATİHSPOR    18.10.2015    15:00    HİSARCIK SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    SAVCILARSPOR    KUŞU SPOR    18.10.2015    12:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
SÜPER AMATÖR    1867 SİMAV SPOR    KÜT.CEZAEVİSPOR    18.10.2015    14:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
 
20.10.2015 SALI
                          
U 19 TAKIMLAR    ÖZEL İDARE KÖY HİZMET    TERMİKSPOR    20.10.2015    16.00    M.ASIM ALKIŞ STADI
                          
U 19 TAKIMLAR    E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT    KÜT.YEŞİLAYSPOR    20.10.2015    16:00    30 AĞUSTOS STADI
                          
U 19 TAKIMLAR    DEMİRBİLEK SPOR    AKINCILARSPOR    20.10.2015    16:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
                          
1.AMATÖR KÜME    GÜRAĞAÇSPOR    ÇARDAKLISPOR    20.10.2015    16:00    KARAKOVA  SENTETİK
                          
1.AMATÖR KÜME    DAYINLARSPOR    MUHİPLER FATİHSPOR    20.10.2015    16:00     GEDİZ SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    S.ÇİTGÖL SAZLIK SPOR    S.DARICI SPOR    20.10.2015    16:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
 
21.10.2015 ÇARŞAMBA
                          
1.AMATÖR KÜME    KÜT.ÇAMLICASPOR    ÇAYIRBAŞISPOR    21.10.2015    13:30    M.ASIM ALKIŞ STADI
SÜPER AMATÖR    KÜT.CEZAEVİSPOR    TAV.GENÇLİKSPOR    21.10.2015    16:00    M.ASIM ALKIŞ STADI
                          
1.AMATÖR KÜME    E.Ç.DEVLET HASTANE    ASLANAPA SPOR    21.10.2015    16:00    30 AĞUSTOS STADI
                          
1. AMATÖR KÜME    BEYKÖYSPOR     TAV. MOYMULSPOR    21.10.2015    16:00    KARAKOVA YENİ SENTETİK
                          
SÜPER AMATÖR    ÇUKURKÖYSPOR    KÜT.SERAMİKSPOR    21.10.2015    16:00    KARAKOVA SENTETİK
                          
1.AMATÖR KÜME    ERDOĞMUŞSPOR    HİSARCIK BLD.SPOR    21.10.2015    15:00     GEDİZ SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    YEŞİLÇAY SPOR    ULUOYMAK 1 EYLÜL    21.10.2015    15:00    YEŞİLÇAY SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    EMET SPOR    GEDİZ GENÇLİKSPOR    21.10.2015    15:00    EMET SENTETİK SAHASI
                          
SÜPER AMATÖR    ŞAPHANE GENÇLİK SPOR    1867 SİMAV SPOR    21.10.2015    16:00    ŞAPHANE SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    KUŞU SPOR    BEYCE SPOR    21.10.2015    16:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
 
22.10.2015 PERŞEMBE
                          
U 14 TAKIMLAR    KÜTAHYASPOR    E.Ç.DEVLET HASTANE    22.10.2015    16:30    30 AĞUSTOS STADI
                          
SÜPER AMATÖR    YENİKENT BLD.SPOR    AKINCILAR SPOR    21.10.2015    15:00    GEDİZ SENTETİK SAHASI
                          
1.AMATÖR KÜME    DEMİRCİKÖY SPOR    SAVCILAR SPOR    22.10.2015    16:00    SİMAV SENTETİK SAHASI
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haftanın, Maçları,
Yorumlar
Haber Yazılımı