301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ekim 2015 - Cumartesi 13:30 Bu haber 1779 kez okundu
 
BALIK PAZARINDA ÇEŞİT ÇOK İLGİ AZ
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde deniz balıkları satışa sunuldu. Tavşanlı Balık Pazarı’nda taze ve ucuz balık olmasına rağmen esnaf satışlardan memnun olmadığını söylüyor.
- Haberi
BALIK PAZARINDA ÇEŞİT ÇOK İLGİ AZ

BALIK PAZARINDA ÇEŞİT ÇOK İLGİ AZ

Haber: Tuna İŞLEYEN  

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde deniz balıkları satışa sunuldu.

Tavşanlı Balık Pazarı’nda taze ve ucuz balık olmasına rağmen esnaf satışlardan memnun olmadığını söylüyor.

Balık Pazarındaki esnaflardan Bekir Üstünel,  “Halkımıza bol çeşit ve ucuz etiketlerle hizmet veriyoruz. Balık fiyatları İstanbul ve diğer deniz şehirleri ile aynı. Ancak nedense beklediğimiz o şaşalı satışları henüz göremedik.  İlçemizin en büyük pazarı Cumartesi günü kuruluyor. Bu büyük pazarımızda dahi satışlarımızda artış yok henüz. Balık sezonu da başladı.  İlçenin balık ihtiyacını karşılayan pazarda palamut, istavrit ve çupra başta olmak üzere yaklaşık 10 çeşit balık türü satılıyor.” dedi.

 Balık pazarında çeşitlerin oldukça zengin olduğunu söyleyen Üstünel, “  Tavşanlı halkımıza taze balık getiriyoruz. Bu mevsim şartları tamda balık dönemidir. Buna rağmen vatandaşlarımız alış verişe çıkmıyor. Pazarımızda somon, sardalya, istavrit, çinekop, çupra, levrek, yerli palamut, zargana başta olmak üzere zengin bir ürün çeşidimiz var. Balık fiyatlarımız 10 ila 30 TL arasında değişiyor. Balık tutkunlarını tezgâhlarımıza bekliyoruz. Tavşanlı pazarında gerçekten kaliteli ve taze ürünler satılıyor.” diye sözlerini sonlandırdı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BALIK, PAZARINDA, ÇEŞİT, ÇOK, İLGİ, AZ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı