301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ekim 2015 - Salı 14:19 Bu haber 1738 kez okundu
 
Kütahya CHP İle Büyüyecek
Kütahya CHP İle Büyüyecek
Siyaset Haberi
 Kütahya CHP İle Büyüyecek

     CHP İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, gazetemize yaptığı açıklamada, Kütahya’nın devlet hastanesi olmadığını, Hızlı trenin gelmeyeceğini, iflaslar, işsizlik, yoksullukla karşı karşıya olunduğunu belirterek, “AKP’nin Kütahya’yı aldatmasına daha ne kadar izin vereceğiz.” Dedi. 
    İl başkanı Şahbaz,yaptığı açıklamada, şunları söyledi; “Her şeyini kaybeden Kütahya çok ciddi ekonomik bunalımla savaşıyor, firmalar iflas ediyor, işsizlik ve yoksulluk artıyor. Hastane yapımı yıllardır yılan hikayesine döndü. AKP’lilerin rant paylaşımı kavgası nedeniyle hastane bir türlü yapılamadı. 
Eğitim araştırma dışında hizmet hastanesi olmayan devlet hastanesi olmayan Kütahya’da 7 Haziran seçimleri öncesinde AKP valisi, rektörü, milletvekili adayları ile birlikte komik bir şekilde hastane arsası açılışı yaptı. Hala yeni hastane yapımı konusunda çelişkili açıklamalar gelmeye devam ediyor. Somut bir adım yok. Kütahya hasarlı olan ve depreme dayanıksızdır yıkılması gerekir raporu bulunan Evliya Çelebi Araştırma Hastanesi ek binada can güvenliği olmadan sağlık hizmeti almaya devam ediyor. 
   Hızlı tren gelecekmiş yalanı ile oyalanıyoruz. Gidenler gitti, satıldı, yandaşlara peşkeş çekildi. Yıllardır yoksulluğa ve işsizliğe mahkum edilen Kütahya halkımız yalanlarla ve vaatlerle oyalanmaya izin vermeyecektir. 
   CHP ile Kütahya sahipsiz kalmayacak, komşu iller gibi büyüyen, zenginleşen bir il olacaktır. “

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kütahya, CHP, İle, Büyüyecek, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı