301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ekim 2015 - Cuma 10:58 Bu haber 3322 kez okundu
 
OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI TAVŞANLI'DA
OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI TAVŞANLI'DA
Gündem Haberi
OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI TAVŞANLI'DA

Osmanlı Ocakları Tavşanlı Merkezi açılışına katılan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ilginç bir konuya değinerek; Akparti Merkez Teşkilatı içerisinde de bir takım Akepecilerin bulunduğunu ,bununda Merkeze ve halka mal olmuş bir partiye zarar verdiğini söyledi. Halkın ve milli ruhun saygınlığını kazanmış Osmanlı Ocakları olarak yanlış itham ve metin açıklaması paylaşan ve aynı minhecte bir takım partililerinde bazı iddialarda da bulunduğunu söyleyen Canpolat şöyle devam etti,

“Şu aşikârdır ve herkes bilmelidir ki; biz bu çıktığımız yoldan asla geri durmayacağız. İnadına Ak Partiye oy vereceğiz” dedi.

Ardından Genel Başkan Canpolat sözlerine şu şekilde devam etti: “Sevgimizle, yüreğimizle ve bizim gibi Osmanlı Medeniyetine sahip çıkan ve bu uğurda da Osmanlı medeniyetini yücelten bir parti varsa, görüyoruz ki o da Ak Partidir. Ancak bizi Ak Partiyle dirsek temasında olduğumuzu, daha da ileri gidip Sarayın arka bahçesi diye hitap edenlerin son zamanlarda yaptığı iftiralar vardır. Onlara karşı şunu demeliyim ki, bu bir kısır fikirli, nutuk tutulması yaşayan, dış mihraklarla ortak çalışanların ve gerçeği görmezlikten gelenlerin aciz düşünceleridir. Ayrıca Dış mihraklarla ilişkili bir takım medya ve siyasi partilerin "Dolandırıcıkla" iddia ettiği kurumumuz bu iftira haberleri yapan gazete ve internet haberlerini ,başta paralel basın olmak üzere yalan yanlış haber ve asılsız yayın yaptıklarından dolayı haklarında tekzip kararları için mahkemeye başvurduk” 

Canpolat sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı; “Çamur at izi kalsın bana nelliğinden faydalanan bu çevreler ,bizlerin sönebileceğine, karanlıkta kaybolacağımıza inanmaktadırlar. Ancak şunu iyi bilmelidirler ki; Hak yolunda ilerlemiş bir neslin torunlarıyız. Bu uğurda diyarlardan diyarlara İslam ve Şuheda Sancağını taşıyan ve yaşatan ecdadın takipçisi olarak diyoruz ki:" Dağları oyup zindan etseler Allah nurunu söndüremezler" 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: OSMANLI, OCAKLARI, GENEL, BAŞKANI, TAVŞANLI'DA,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı