301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ekim 2015 - Cuma 13:23 Bu haber 1916 kez okundu
 
PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
- Haberi
PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ NEDENİYLE PTT TAVŞANLI ŞUBESİ YÖNETİCİLERİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

PTT teşkilatı tüm yurtta olduğu gibi Tavşanlı’da da kuruluşunu n175. Yıldönümünü kutluyor. PTT’nin 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle PTT Tavşanlı Müdür Vekili Doğan Esen ve beraberindeki PTT personeli Tavşanlı Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Güler ile bir araya geldi.

PTT’nin ilçedeki faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Mustafa Güler’e bilgiler veren Müdür Doğan Esen, “PTT Tavşanlı Şubesi olarak ilçemize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Gelişen teknolojik şartlara da ayak uydurarak hizmetlerimize ivme kazandırdık. Bir banka şubesi gibi hizmet veren kuruluşumuz vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik hizmetlerini aksatmadan sürdürme gayretindedir. Kuruluşumuzun 175. Yıldönümü nedeniyle Belediye Başkanımız Mustafa Güler’i ziyaret ederek faaliyetlerimiz hakkında kendilerine bilgiler aktardık” dedi.

Müdür Doğan Esen ayrıca 175. Müşteriye kuruluş yıldönümü münasebetiyle hediye takdiminde bulunduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler de söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir kamu kuruluşu olan PTT vatandaşlarımız açısından önemli bir görevi üstlenmiştir. Başta Tavşanlı şubesindeki çalışanlar olmak üzere tüm PTT camiasının 175. Kuruluş yıldönümün kutluyor, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT’NİN, 175., KURULUŞ, YILDÖNÜMÜ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
PTT’NİN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
Yorumlar
Haber Yazılımı